Mini-slotenbak M2
De mini-slotenbak M2 is speciaal ontworpen voor gebruik onder een tiltrotator of kantelstuk. Met deze bak kunt u hoger laden en lossen, zonder verlies van de lading.
Lees meer- Binnen 2 werkdagen een offerte op maat!
Sterke eigenschappen
-
Vormgeving
Ontworpen voor montage onder tiltrotator en kantelstuk.
-
Laag gewicht
Een laag eigen gewicht door het toepassen van sterke materialen en een doordachte constructie.
-
Behoud opbreekkracht
Weinig verlies aan opbreekkracht door een lage plaatsing van de ophanging.
Mini-slotenbak M2
Door de onstuimige groei van de tiltrotator en kantelstuk kwam de vraag vanuit de markt naar een bak die een wat langer bodem heeft. De mini-slotenbak M2 geeft u een beter zicht op het mes. Ook kunt u met deze bak hoger laden en lossen, zonder verlies van de lading. Dit maakt de bak ideaal in combinatie met een draai- of kantelstuk. Door de bak op een andere manier te walsen, komt het mes ongeveer 70 mm naar voren. Zo krijgt u een langere bodem. De mini-slotenbak M2 is ook uitstekend geschikt voor diverse graaf- en laadwerkzaamheden plus het afwerken van bijvoorbeeld taluds.
Opties
- Slijtstrippen
- Zijkantbescherming
- Voorzetmes/profielmes
Materiaal
De mini-slotenbak M2 wordt gemaakt van hoogwaardig constructiestaal (S355) en een mes van HB400 kwaliteit. De ophanging is van Hardox®.
Wilt u een offerte voor dit product? Wij adviseren u graag!
- Telefoon 0115 48 13 51
- Worldwide +31 (0)115 48 13 51
- E-mail info@pladdet.nl
Fotogalerij
Uitvoeringen
De slotenbak is leverbaar in diverse uitvoeringen. Bereken het gewenste type voor uw machine door middel van uw machines gewicht in te voeren.
Of kies een type met ongeveer een gelijke inhoud uit de onderstaande tabel. Wij geven graag persoonlijk advies. Bel gerust +31 (0)115 48 13 51 of vraag een offerte aan.
